Čašník

Finerg International, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Lesná, Stará Lesná
Termín nástupu
ASAP
700 - 1 050 EUR/mesiacvšetky príplatky v zmysle zak.práce zdarma ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho človeka so záujmom o prácu v 4* hoteli, organizačnými a predajnými schopnosťami v hotelovej reštaurácii úlohou ktorého bude:
• komplexná starostlivosť o zákaznika v rámci prevádzky reštaurácia a lobby bar (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov)
• dodržiavanie gastronomických pravidiel obsluhy hostí (vrátane zaškoľovania pomocného personálu)
• Podávanie kvalifikovaných informácií o ponúkanom sortimente a službách hotela,
• vedenie kolektívu na pracovnej zmene a organizácia práce počas pracovnej zmeny
• podporiť predaj a komunikáciu s klientom podľa potreby v rámci prevádzky reštaurácie a lobby bar
• Predaj vín predovšetkým vybrané francúzske, talianske, španielske a slovenské vína.
• Predaj destilátov, rum, whisky, cognac, brandy a miešaných nápojov
• kontrola stavu gastronomického zariadenia na prevádzke , udržiavanie poriadku a čistoty
• Organizácia tematických ochutnávok produkcie jednotlivých vinárstiev za účasti aj samotných vinárov.
• Kontrola stavu zásob, inventarizácia tovaru a materiálu atď.

Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie, stravovanie, jazykové kurzy, somelierské kurzy, služby wellness centra, masáže, zamestnanecké oblečenie a obuv.
Pracovný čas sa dohodne podľa požiadaviek zamestnanca.
+ zabezpečenie ubytovania (zdarma)

Hľadáme ľudí čo majú radi túto prácu a chcú sa v nej zdokonaľovať. Nehľadáme sezónnych zamestnancov a zamestnancov odchádzajúcich na zimnú sezónu.

Osobnostné predpoklady
spoľahlivosť
empatia
sebaovládanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

BlueGastro - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax v hotelovej reštaurácii výhodou

Hotel Lesná**** Superior v obci Stará Lesná, v podhorí Vysokých Tatier, je oázou relaxu so štýlovým ubytovaním, unikátnym wellness a prvým, jediným Spa by L´Occitane na Slovensku, vychýrenou kuchyňou a najmä osobným prístupom k hosťom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3944955  Posting date: 30.7.2020  Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac