Belgicko - Lakovanie laminátovych dielov

HF-Group SK, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3 300 - 3 600 EUR/mesiac15€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov na lakovanie laminátovych dielov.

Informácie o pracovnom mieste
- brúsenie, tmelenie, lepenie, laminovanie
- príprava dielcov na lakovanie
- aplikácia základnej a povrchovej farby
- dolešťovanie po lakovaní

Požiadavky
- vyžaduje sa prax v odbore min. 1 rok
- hľadáme väčší počet ľudí na túto pozíciu
- živnostenský list min.2 mesiace
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita
- zmysel pre detail
- pracovitosť
- precíznosť

Ponúkame:
- 15 EUR/Hodina splatnosť faktúry 10 dní
- ubytovanie zabezpečené
- pracovný odev
- práca v stabilnej spoločnosti
- nástup ihneď

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám vaše údaje na email: [email protected] alebo na Tel:. 0917 966 390

Informácie o výberovom konaní

Nástup je ihneď

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

Lakovník/Lakovač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

HF-Group SK, s.r.o. - stavebná spoločnosť so sídlom na Slovensku, ktorá pôsobí na zahraničnom trhu od roku 2013. V priebehu času sme sa cez realizáciu menších projektov prepracovali až k možnosti realizovať významné projekty pre zahraničné spoločnosti. V súčasnosti predstavujeme spoľahlivého subdodávateľa na dlhodobú spoluprácu.
V začiatkoch sa naša spoločnosť špecializovala na interiérové a exteriérové rekonštrukcie ale za posledné roky sme sa začali venovať aj výrobnému priemyslu.
ID: 3542928  Posting date: 11.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 3 300 - 3 600 EUR/mesiac15€