Rozvoz

Fertucha, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čo najskôr, prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 140 EUR/mesiacMzda je dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka do prevádzky FERTUCHA na rozvoz koláčov na vikendy, pravidelne každú sobtu. Auto mame k dispozicii Citroen Brelingo chladiarenske. Jedná sa o rozvoz koláčov medzi naše prevázdy v rámci Bratislavy (Fresh market, Košická, Grosslingova), rozvoz pre zákazníkov po celej Bratislavy (koláče, ktoré si klienti objednávaju cez eshop) a pre kaviarne. Súčasťpu práce môže byť aj zásbovanie prevádzky, napr.nákup potravín v LIDL. Pracovny cas SOBOTA od 8 - 14/15.00h v pripade poziadanie aj nedela.
Hľadáme človeka, ktorá je zodpovedný, zorganizovaný a zvláda aj stresové situácie :-)

Informácie o výberovom konaní

vhodné pre študenta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

organizačný typ, príjemné vystupovanie, zdatný, vodičský preukaz (na prevoz koláčov máme firemné auto VW Caddy)

Fertucha je vychýrená lokálna značka tradičných koláčov, skvelých tort a zákuskov, ktoré pečieme z kvalitných surovín, tradičným spôsobom, podľa receptov našich starých mám. Keďže pečieme a predávame na jednom mieste, naše koláče sú úplne čerstvé. Denne pečieme: croissanty, kysnuté koláče,jablkove pité, čokokoláč, torty, cheesecaky, brownies, punčový rez, orechový rez a mnoho ďalších koláčov.
Sme tiež skvelý kolektív a radi medzi seba privítame niekoho, kto má rovnako rád pečenie a komu záleží na kvalite bez kompromisov.
Máme prevádzky vo Fresh markete (oproti Klientskemu centru na Trnavke), Košickej ulici 46, Grosslingova ulica (oproti Gymce).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3369389  Posting date: 11.1.2024  Basic salary component (gross): 140 EUR/mesiac