Web developer

Factcool - FC ecom, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská 2866/9, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiacPodľa skúseností záujemcu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš IT tím v Trenčíne hľadáme ďalšieho šikovného PHP programátora.

Dev stack: Symfony 4, PHP 7.2, MySQL (MariaDB), ElasticSearch, Git, Redis, GOlang, RabbitMQ

Čo ťa čaká vo FactCool?

• prepisujeme e-commerce platformu do novších technológií (admin, produkty,..)
• procesy v sklade, objednávkový proces, dodávatelia, implementácia nových systémov
a všetko čo k e-shopu, ktorý neustále napreduje, patrí :-)

Celý sklad sme presťahovali do nových priestorov (16 000m2) a s tým nás čaká výzva v podobe jeho optimalizácie a úpravy skladového systému.

Ako rýchlo rastieme??

Počet návštevníkov na našich e-shopoch: 300 000/denne
Sortiment produktov: viac ako 40 000 s veľkým rastom
Počet zamestnancov: do 200
Počet objednávok: viac ako 2 milióny ročne
Počet krajín, kde pôsobí: 15
Počet predávaných značiek: 300+
Internetové obchody: Factcool, Aliatic, Bezvasport
Medziročný rast predaja: viac ako dvojnásobný

• možnosť spolupráce na pracovný pomer alebo ŽL
• firemný HW
• občerstvenie na pracovisku
• možnosť home office
• zamestnanecké zľavy
• spoločné obedy, mimo pracovné aktivity, konferencie a vzdelávanie

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí vyhovujú profilu uchádzača.
Ostatným veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie

Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosť a koná ihneď. Od nášho vzniku v roku 2015 sme expandovali naprieč Európou, pričom neustále hľadáme nové trhy, kde môžeme preniesť náš entuziazmus a nadšenie z toho, čo tvoríme. Sme si vedomí toho, že nik nie je dokonalý a iba spoločne môžeme byť FACTCOOL v každom smere.
Sme moderná, dynamická spoločnosť pôsobiaca v 27 krajinách Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ, ako aj v krajinách mimo EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb. Viac na www.factcool.com
ID: 3738394  Posting date: 18.2.2020  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac