Obsluha digitálnych zariadení a finalizácia produktov

FaxCopy a.s.

Miesto práce
Domkárska 15, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
800 - 900 EUR/mesiacod 800€, od 600€ základ + 200€ osobné ohodnotenie, výška platu závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka do polygrafickej výroby na centrálu Faxcopy v Bratislava.
Náplňou práce je
- obsluha periférnych zariadení – tlačiarne na potlač diplomoviek, sublimačné tlačiarne
- finalizácia produktov – sublimácia, väzba diplomoviek, finalizácia pečiatok
- práca v informačnom systéme
- zodpovednosť za zverený materiál
Výhodou je pracovná skúsenosť s príbuzným zameraním a základná znalosť grafických programov (Corel Draw).

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti.
Zamestnanecké zľavy a výhody.
Program Multisport.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Základy

Podmienkou je prax v podobnej oblasti, zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť.

Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh, postupne bola vybudovaná sieť viac ako 40 predajní v celej SR s cieľom byť k zákazníkom najbližšie a poskytnúť im komplexné služby aj v oblasti grafiky a polygrafie. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3781925  Posting date: 8.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 800 - 900 EUR/mesiacod 800€, od 600€ základ + 200€ osobné ohodnotenie, výška platu závisí od skúseností