Montér hradení zahraničie 1700-2200€ v čistom po skúšobnej dobe (len TPP)

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Dánsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a učenlivých pracovníkov na naše zahraničné projekty (chodieva sa na turnusy 6-8 týždňov v Dánsku, 1-2 týždne doma, prípadne je možnosť pracovať aj na slovenských projektoch napr. v lokalite Nitriansky kraj).

máte chuť pracovať v zahraničí a neprekážajú vám turnusy ? - pošlite nám životopis na pozíciu pomocného pracovníka, montéra a zarobte si.
- ide o technicky jednoduché montážne práce hradení a ďalšej technológie na farmách pre ošípané.
- NIE SME ŽIADNA AGENTÚRA, ALE VÝROBNÁ A MONTÁŽNA FIRMA
- pracuje sa 5-6 dní v týždni (cca 50-60 hodín za týždeň)
- nevyžadujeme komunikatívnu úroveň anglického / nemeckého jazyka (je to však výhodou)
- PRÁCA V ZAHRANIČÍ JE VÝHRADNE NA TPP
- prvé nástupy na danú pozíciu od 12/06/2021, následne priebežne

UBYTOVANIE AJ DOPRAVA SÚ ZABEZPEČENÉ NA NAŠE NÁKLADY (platíte si iba stravu) sme medzinárodná výrobná a montážna spoločnosť, ponúkame Vám prácu na trvalý pracovný pomer (práce v Dánsku, Nórsku, Rusku atd.).

VÝBEROVÉ KONANIA PREBIEHAJÚ VÝHRADNE V NITRE. DÁTUMY POHOVOROV ZASIELAME VYBRANÝM UCHÁDZAČOM NA ICH EMAIL PO ODOSLANÍ ŽIVOTOPISU

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota vycestovať do zahraničia, učiť sa novým veciam a MANUÁLNE PRACOVAŤ

- predchádzajúce skúsenosti na pozícii montér, tesár, stolár, vodár, elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár, údržbár a pod. VEĽKOU VÝHODOU

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4093133  Posting date: 1.6.2021  Basic salary component (gross): 1 700 EUR/mesiac