Quality manager / manažer kvality

FARKASOVA INTERNATIONAL, s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
120 000 - 200 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - mezinárodní expandující výrobní společnost – hledáme vhodného kandidáta / tku, který by zastřešil management kvality závodu v královéhradeckém kraji.

Jaké zkušenosti hledáme:

Zkušenosti s vedením týmu oddělení kvality v mezinárodní výrobní společnosti
Působení v roli Manažera nebo Vedoucího kvality v oblasti zdravotnických prostředků nebo farmaceutické výroby
Zkušenosti v prostředí regulací ISO 13485 a FDA
Externí audity, přijímání a odpovídání na kontroly apod.

Znalosti, co vítáme:

Znalosti regulačních požadavků na standardy MDSAP
Inženýrské znalosti systému kvality a řízení
Přístup k řízení rizik a aplikované statistické znalosti
Vysokoškolské vzdělání
Aktivní mluvená a psaná angličtina
Dovednosti, osobnost:

Silné manažerské a leadership dovednosti
Schopnost vést a motivovat tým
Projektový management
Vynikající komunikační dovednosti a schopnost pracovat v prostředí více funkčních týmů

V případě zájmu o bližší informace a pro nezávaznou diskrétní diskusi, prosím, neváhejte kontaktovat - Kristýnu Macounovou.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování karierních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní expandující výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Profesionálové v oblasti vyhledávání a správy talentů
ID: 4002414  Posting date: 18.1.2021  Basic salary component (gross): 120 000 Kč/měsíc