Reumatológ - Praha

FARKASOVA INTERNATIONAL, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 Kč/měsíc+ Bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, soukromé zdravotnické zařízení se sídlem v Praze, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Revmatolog, na plný i částečný úvazek.

Klinika disponuje špičkovými a moderními technologiemi, kterými pomáhá dosahovat úspěšné léčby klientů.

Hledáme lékaře s atestací z revmatologie, které čeká nadstandartní platové ohodnocení, moderní a příjemné pracovní prostředí a práce v dynamicky se rozvíjející privátní klinice.

Nástup možný ihned.

Pro více informací kontaktujte Borise Žunkána

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování kariérních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Profesionálové v oblasti vyhledávání a správy talentů
ID: 3994531  Posting date: 8.12.2020  Basic salary component (gross): 100 000 Kč/měsíc