Elektrikári Holandsko 2500-2650EUR netto mesačne, 19-22EUR/hod na živnosť, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2500-2650 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov do Holandska - od 2400 do 2600 netto mesačne.
1. chemickom závody na severe Holandska
2. odstavky a udrzbove prace v priemysle - na zapade Holandska
2. vystavby fabrik, prerabky - žľaby, trasy - v okoli Utrecht a Zwolle

Vyžadujeme komunikáciu v anglickom alebo nemeckom jazyku, elektrikári bez schopnosti samostatne sa dohovoriť môžu robiť pomocné práce v pripade volnych miest ale preferovaní budú uchádzači, resp partie, ktoré sú samostatné (auto, reč, náradie).

Prax, VCA alebo SCC certifikát je podmienkou (je možné si ho zabezpečiť aj na Slovensku, prip. pomozeme zariadit v holandsku).

Pracovný čas bude začínať na 173. hodinách do mesiaca, nadčasy možné podľa aktuálneho stavu - podľa dohody priamo na mieste. Je možné pracovať na holandskú zmluvu alebo na živnosť.

Práca na zmluvu:
- 520-570 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa vašej praxe a znalosti reči),
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- vrátenie zdravotného poistenia cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2500 do 2650 EUR netto na základne hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Práca na živnosť:
- 19-22 EUR na hodinu - podľa praxe, skúseností a znalosti jazyka
- týždenná fakturácia
- mesačná splatnosť
- ubytovanie hradené

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3384069  Posting date: 14.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2500-2650 netto