Hľadáme vodičov skupiny B, C, CE

exT s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame vodičov skupiny B, C, CE

Hladame vodičov skupiny B na dodávky,jedná sa o prácu expresné zásielky slovensko - EU. Skupiny C na (prevoz tovaru medzi výrobou a skladom v rámci areálu) nie je potrebné PT a Kkv, vodičov skupiny C na rozvoz tovaru v rámci žilinského kraja a vodičov skupiny CE na mkd. Mzda
dohodou podľa pracovného zaradenia. V prípade záujmu kontaktovať telefonicky 0901910512 alebo poslaním životopisu na [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Nejedná sa o turnusový prácu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivosť, zodpovednosť k práci a k prdelenemu vozidlo.

prepravná,spedičná firma

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3385217  Posting date: 10.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 600