Zamestnanec exekútorského úradu (právne oddelenie, oddelenie postúpených spisov)

Exekútorský úrad, Súdny exekútor JUDr. Rudolf Krutý, PhD.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiac+ ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca. Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior byť môže. Práca je stvorená aj pre absolventa školy. Sme jeden z najväčších a úspešných Exekútorských úradov na území SR. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak Vás to oslovilo, neváhajte a napíšte nám! A môžete sa stať členom mladého a dynamického tímu. V našom úrade sa nudiť nebudete. :)

Náplň práce:
- spracovávanie dennej agendy,
- spracovávanie výziev,
- komunikácia s účastníkmi exekučného konania,
- komunikácia so súdmi, inými exekútorskými úradmi, ako aj inými orgánmi verejnej správy,
- spracovávanie lustrácií,
- vedenie spisovej dokumentácie,
- a iné administratívne práce.

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- Flexibilný systém rozvoja a vzdelávania;
- Zázemie etablovanej inštitúcie;
- Perspektívu dlhodobého zamestnania;
- Výborný kolektív;
- Prácu v zaujímavej oblasti;
- Benefity, ako: sickday; nápoje (aj ochutené);
- Poldňové narodeninové voľno;
- Odmeňovací systém na mesačnej, kvartálnej a polročnej báze;
- Teambuildingy;
- Večierky, akcie;
- Darčekové poukážky;
- Multisport karta hradená v plnej výške zamestnávateľom;
- Pri dosahovaní pravidelného požadovaného výkonu zvýšenie platu už po skúšobnej dobe.

Váš životopis s fotografiou zasielajte spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na uvedenú mailovú adresu.
Vybraní vhodní uchádzači o zamestnanie zo životopisov budú pozvaní na pohovor, formou on-line
Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať. Exekútorský úrad nebude uchovávať osobné údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobné údaje tohto uchádzača budú zlikvidované najneskôr do 30 dní od ich obdržania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pozíciu "Zamestnanec exekútorského úradu (právne oddelenie, oddelenie postúpených spisov)" požadujeme:
- prax v oblasti exekúcii - výhodou, ale nie podmienkou, môžete byť aj absolvent,
- právnické vzdelanie podmienkou, prípadne prax v Exekútorskom úrade,
- vysoké pracovné nasadenie,
- precíznosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci,
- všeobecné základy práva, právne myslenie, znalosť právnych predpisov,
- administratívne zručnosti
- dôslednosť a vytrvalosť
- sebadisciplína.

Exekútorský úrad s pôsobnosťou po celom území SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3492301  Posting date: 25.3.2021  Basic salary component (gross): 950 EUR/mesiac