Zamestnanec exekútorského úradu pre spracovanie dokumentov

Exekútorský úrad, Súdny exekútor JUDr. Rudolf Krutý, PhD.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
750,- EUR a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca. Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior byť môže. Sme jeden z najväčších a úspešných Exekútorských úradov na území SR. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak Vás to oslovilo, neváhajte a napíšte nám! A môžete sa stať členom mladého a dynamického týmu. V našom úrade sa nudiť nebudete. :)

Náplň práce:
- spracovanie písomností cez elektronickú schránku
- zadávanie údajov do interného programu
- práca s PC, sken, tlač a balenie zásielok
- iná administratívna podpora
- komunikácia s klientami

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- Flexibilný systém rozvoja a vzdelávania
- Zázemie etablovanej inštitúcie
- Perspektívu dlhodobého zamestnania
- Výborný kolektív
- Prácu v zaujímavej oblasti
- Benefity, ako: sickday; nápoje (aj ochutené)
- Preplácané nadčasy
- Odmeňovací systém na kvartálnej a polročnej báze
- Teambuildingy
- Pri dosahovaní pravidelného požadovaného výkonu zvýšenie platu

Váš životopis s fotografiou zasielajte spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na uvedenú mailovú adresu.
Vybraní vhodní uchádzači o zamestnanie zo životopisov budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať. Exekútorský úrad nebude uchovávať osobne údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidovane najneskôr do 30 dni od ich obdržania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované predpoklady:
- Chuť pracovať v tíme a ochota učiť sa nové veci
- Orientácia na kvalitný výkon
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť a precíznosť

Exekútorský úrad s pôsobnosťou po celom území SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3027792  Posting date: 4.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 750,- EUR a ďalšie odmeny