Sales(wo)man pro executivejob.cz

Executive Job s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- akvizícia nových firiem pre inzerciu na našom portály
- meetingy s HR managementom spoločností
- vysvetľovanie prínosu a benefitov našich riešení
- spolupráca na tvorbe produktu a stratégie
- tvorba zápisov z meetingov s klientmi a zanášanie do CRM

Typický deň Sales Managera sa skladá z obchodných schôdzí s HR šéfmi/šéfkami alebo majiteľmi menších firiem, prípadne headhuntermi. Jeho starosťou je aj zaisťovanie ďalších obchodných príležitostí a zhromažďovanie spätných väzieb z jednaní. S potenciálnymi klientmi budete absolvovať osobné schôdzky a snažiť sa ich získať ako inzerentov pre náš web portál.

Potrebujeme vás aj ako partnera pre ďalší rozvoj našich služieb. Tešíme sa na váš pohľad na vec a postrehy. Nepôjde teda len o uzatváranie obchodov. Budete sa tiež podieľať na budovaní silných a dlhodobých vzťahov s našimi klientmi a celkovom vývoji nášho konceptu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

% z obratu ( reálne 2 500 EUR – 4 400 EUR mesačne, pričom strop nie je stanovený)
odmenu získanú z opakovaných nákupov inzerentov, keďže nám ide o dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi
v prvých mesiacoch garanciu minimálnej výšky provízie
neobmedzenú výšku odmeny, ktorá závisí len na vašom obrate
otvorenú komunikáciu
prostredie a kultúru startup firmy – pružnosť v zavádzaní zmien a v rozhodovaní
interný a externý rozvoj schopností – obchodných aj osobnostných

Informace o náboru

Pokud Vás příležitost zaujme, prosím pošlete nám Vaše CV na [email protected] společně s odpověďmi na následující otázky:
(odpovědi na doplňující otázky jsou povinné, bez odpovědí na ně není aplikace na pozici úplná)
1. V čem vidíte kouzlo našeho konceptu a kde je podle Vás skrytý potenciál?
2. Jak byste popsal/a Váš styl jednání (vyjednávání) a proč si myslíte, že jste s ním dosud byl/a úspěšný/á?
3. Napište Vaše prokazatelné úspěchy v prodeji nějaké služby v B2B (ideálně, když protistrana byla HR management).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vo svojej práci sa budete denne potýkať s HR managementom spoločností alebo s majiteľmi menších firiem. Bolo by tedy fajn, keby ste vo svojej pracovnej minulosti už produkty/služby predávali. Samozrejme, priame skúsenosti s predajom v HR vyslovene nežiadame. Dôležitá je pre nás schopnosť premýšľať ako podnikateľ, mať sedliacky rozum a schopnosť dotiahnuť veci do konca. Teda dosiahnuť predajné ciele.

Čo požadujeme?
- predajné úspechy s minimálne dvojročnou praxou v B2B segmente, prípadne minimálne päťročné skúsenosti s preukázateľnými úspechmi v akomkoľvek predaji
- výborné vyjednávacie schopnosti
- živnostenský list na obchodné zastúpenie ( sprostredkovanie obchodu)
- vodičský preukaz skupiny B a vlastný automobil
- sedliacky rozum (pretože na ňom staviame)
- podnikateľský mind-set
Výhodou sú:
- skúsenosti s CRM systémom ( ideálne PipeDrive)
- predchádzajúce úspechy v predaji služieb/produktu v oblasti HR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme osviežením českého trhu – v lete 2017 sme naštartovali prví pracovný webový portál, špecializujúci sa na top manažérske pozície. Chceme náš koncept priviesť na ďalšie trhy strednej a východnej Európy. Našim cieľom je vybudovať spoločnosť, ktorá na českom trhu nemá obdobu, a to ako vo firemnej kultúre, tak v kvalite služieb a starostlivosti o zákazníkov.
ID: 3511240  Posting date: 8.10.2018