Licensing Sales Executive

exe, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacod 1900,- eur mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti exe hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á posilní náš tím na pozícii "Licensing Sales Executive".
Tvojou úlohou bude:

• aktívny predaj licencií, predplatného softwarových produktov a cloudových subskripcií koncovým zákazníkom
• aktívna komunikácia so zákazníkmi, výrobcami softwarových produktov a distribútormi
• aktívna propagácia licenčnej propozície v kooperácii s ďalšími zložkami v spoločnosti
• identifikácia možností profitabilného rozšírenia portfólia o nových výrobcov alebo cloud poskytovateľov

Ako moderná a inovatívna spoločnosť v perspektívnom IT obore Ti ponúkame priestor pre realizáciu. Jedná sa o dynamickú prácu v profesionálnom a príjemnom prostredí s možnosťou neustáleho rozvíjania sa a učenia sa novým veciam.

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v zohranom kolektíve v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu už 30 rokov,
• pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
• home office, Sick days,
• príspevok na DDS,
• káva a čaj na pracovisku,
• možnosť Multisportkarty,
• rôzne teambuildingové aktivity

Veríme, že Ťa naša ponuka zaujala a vážime si Tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Všetky osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Neváhaj nám o sebe dať vedieť ak:

• máš aspoň 3 ročné skúsenosti na podobnej pozícii, odbornú znalosť v požadovanej oblasti,
• výhodou je znalosť súčasného portfólia spoločnosti alebo jeho časti, hlavne Microsoft, Oracle, Veeam, Eset, Safetica, Vmware, Adobe, AWS,
• máš schopnosť samostatnej obchodnej činnosti na trhu v Slovenskej a Českej republike,
• nechýba ti "obchodnícky duch", strategický pohľad na zákazníka,
• máš negociačné zručnosti s cieľom dosahovať primeranú profitabilitu a obrat v licenčných transakciách,
• nechýba ti analytické a logické myslenie, schopnosť identifikovať a analyzovať nové obchodné príležitosti,
• si kreatívny/a v hľadaní riešení.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4070443  Posting date: 28.4.2021  Basic salary component (gross): 1 900 EUR/mesiac