Marketingový špecialista

exe, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
min. 1200€ mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu exe hľadáme nového kolegu na pozíciu Marketingového špecialistu, ktorý pristupuje k práci s úprimným záujmom a nadšením.

Hlavnou náplňou práce Marketingového špecialistu je:
- zabezpečenie vypracovania plánu marketingovej komunikácie a plánu rozvoja produktov a služieb,
- rozvíjanie a aktualizácia marketingového informačného systému,
- vykonávanie prieskumu a segmentácie trhu vo vzťahu k strategickým potrebám spoločnosti a ich následného uplatnenia na trhu,
- komunikácia s externými dodávateľmi v súvislosti s ich zabezpečením a podporou marketingových činností,
- monitorovanie aktivít na webových stránkach a hodnotenie výkonu online kampaní,
- zabezpečenie zverejnenia kampaní a ich vyhodnotenie,
- spolupráca a komunikácia s vrcholovým manažmentom,
- správa webu a sociálnych sietí spoločnosti,
- správa a vytváranie e-mailových kampaní,
- zabezpečenie propagačných materiálov a darčekových predmetov,
- vedenie skladovej evidencie reklamných predmetov a marketingových materiálov,
- príprava firemného newslettera a riadenie internej komunikácie,

- prácu v priateľskej atmosfére,
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
- teambuildingové a športové podujatia,
- školenia a tréningy,

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- kreativita,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- dôslednosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- diskrétnosť,
- výborné komunikačné zručnosti,
- schopnosť zvládať stresové situácie,
- chuť učiť sa nové veci a hľadať riešenia,

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3304012  Posting date: 14.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: min. 1200€ mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy