Balenie mäsa a práca na expedícii-Holandsko.odchod ihneď

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčiek v Holandsku. Hľadáme flexibilných mužov a ženy, (aj páry) ktorí budú vykonávať pomocné práce na baliacej linke alebo na expedícii v mäsozávode v Holandsku.
Náplňou práce je balenie, etiketovanie, kontrola výrobkov, triedenie, umývanie debničiek, nakladanie a vykladanie, pomoc na expedícii, triedenie a príprava tovaru na expedíciu a pod.

Pracuje sa priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Mzda:
Pracovníci do 20 rokov:
7,21 Eur brutto/hod. + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

21 rokov:
8,60 Eur brutto/hod.+ príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Pracovníci od 22 rokov a viac:
10,20 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je 95 EUR týždenne a je strhávaný zo mzdy pracovníka.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity. Pracovníci sú ubytovaní v dvojlôžkových izbách. Na ubytovaní máte k dispozícii kuchynku na varenie. Páry a kamarátov zamestnávateľ ubytuje spoločne.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať emailom životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou. Upresnite termín kedy by ste mohli do Holandska vycestovať.
Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky. Ak ste kamaráti, pár prípadne skupinka, dokumenty potrebujeme od každého uchádzača o prácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

mäsozávod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalost anglického alebo nemeckého jazyka výhodou, nie však podmienkou
- motivácia a zodpovednosť
- chuť pracovať dlhodobo
- ochota a flexibilita

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3103260  Posting date: 18.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1500