Hľadáme šikovných operátorov do TRNAVY (Voderady) / Mzda 1058€ + nástup HNEĎ, doprava, ubytovanie, zálohy, stravné

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Voderady
Od 765 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto): 1/ OPERÁTOR VÝROBY - základ 765€/brutto /priem. mesačne 1058 2/ VODIČ VZV/SKLADNÍK - základ 820€/brutto/priem. mesačne 1103 + výkonnostný, dochádzkový bonus - 17% Základnej mzdy - (130€), mesačná dochádzková odmena 100€ (podmienka je odpracovaný celý mesiac bez PN a Absencii) + zákonné príplatky za nočné, víkend, nadčas, št. sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OPERÁTOR VÝROBY - výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky, montáž dielov, obsluha montážnej linky, kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu, dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

3 zmenná prevádzka - 8 hodinová pracovná zmena - týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná

Priama registrácia a doplnenie informácií k pracovnému miestu:
Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária 0908961969
Bezplatná linka 0800500502

zaškolenie, doprava – 8 €/mesačne, ubytovanie ZADARMO v Trnave alebo Galante, stravovanie v závodnej jedálni / stravovacia karta / zrážka len 0,74€ za obed, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

DOPRAVA:
1) Veľké Úľany, Jelka, Senec, Pezinok, Cífer, Voderady
2) Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Hlohovec, Šulekovo, Trakovice, Motorest Bučany, Trnava, Zeleneč, Voderady
3) Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca Osada, Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, pri Kajali, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice, Voderady
4) Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Galanta, Sládkovičovo, Abrahám, Hoste, Majcichov, Voderady
5) Smolenice, Boleráz, Kľčovany, Šelpice, Trnava, Suchá nad Parnou, Biely Kostol, Trnava, Hrnčiarovce, Voderady
6) Sereď, Vlčkovce, Opoj, Voderady
7) Opoj, Voderady
8) Senec, Voderady
9) Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Dunajský Klátov, Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Galanta, Abrahám, Hoste, Majcichov, Lear Voderady.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 161 000 zamestnancov v 39 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 147. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4035780  Posting date: 19.2.2021  Basic salary component (gross): 765 EUR/mesiac