Hľadáme šikovných operátorov do výroby pre automobilový priemysel - Lozorno. mzda 1000€ brutto+nástup hneď. (doprava,ubytovanie, zálohy,13.ty a 14.ty)

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Od 767,42 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto): od 1000,-E brutto, základ 767,42 EUR , po 6. mes. navýšenie na 834,30 Eur + príplatky ( výkonnostná prémia 150,-€, + poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce) + 13.ty a 14.ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pozícii - Operátor výroby - 3-zmenná prevádzka
Práca v stabilnej spoločnosti.

Náplň práce: výroba autosedačiek - pozri video :

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
1) Lozorno - Stupava - Bratislava
2) Lozorno - Šaštín /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže
3) Lozorno - Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre/
4) Lozorno - Malacky
5) Lozorno - Skalica /Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč/
6) Lozorno - Senica /Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov/
7) Lozorno - Jakubov /Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
8) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica

Starostlivosť koordinátora

Ubytovanie - príspevok na ubytovanie v plnej výške nákladov - ak nie sú absencie v dochádzke/

- stravné lístky, pracovný odev a obuv, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Faurecia Lozorno - spoločnosť je producentom pre automotive sektor - špecializácia - výroba autosedačiek pre renomovaných klientov z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4035436  Posting date: 18.2.2021  Basic salary component (gross): 767,42 EUR/mesiac