Hľadáme skúseného Obchodníka/Huntera s praxou v segmente vzdušnej a námornej prepravy, do významnej logistickej spoločnosti.

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 500 EUR/mesiacPonúkaná mzda je od 1500€ vo fixnej časti (finálna mzda sa stanoví na základe skúseností kandidáta) + k fixnej mzde prináleží aj variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- Zodpovednosť za aktívne plánovanie predaja (portfólio vzdušnej a námornej prepravy)
- Identifikácia nových potenciálnych zákazníkov, najlepšie v oblasti ovzdušia (80% cieľ) a oceánu (20% cieľ)
- Rozvoj podnikania, noví zákazníci (90%)
- Rozvíjať vzťahy dôvery s portfóliom nových prichádzajúcich klientov (poľnohospodárstvo 10%)
- Zabezpečiť správnu a profesionálnu kvalitu a úroveň služieb prostredníctvom dobrého porozumenia potrebám a požiadavkám zákazníkov
- Air & Ocean / Vyjednávanie o cenách s novými perspektívami, v spolupráci so zákazníckym servisom a v súlade so stratégiou rastu spoločnosti
- Správa údajov: zostavovanie a analýza údajov o predaji, vykazovanie CRM, ...
- Budete kľúčovou kontaktnou osobou pri komunikácii medzi zákazníkmi a interným tímom

- miesto výkonu práce: možné celé SK (najlepšie Zvolen, Žilina, Košice, Bratislava)

Spoločnosť vám ponúka:
- veľmi zaujímavý balíček odmien + bonus vyplácaný dvakrát ročne
- auto pre osobnú potrebu
- finálne stanovená mzda závisí od skúseností uchádzača
- práca v profesionálnom tíme v medzinárodnej spoločnosti
- balíček výhod podľa pokynov spoločnosti
- príležitosť profesionálne rásť
- pravidelné školiace a rozvojové činnosti
- teambuldingy

Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu a za zaslanie svojho životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je významná spoločnosť pôsobiaca v odvetví riadenia logistického a dodávateľského reťazca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Od vás sa vyžaduje:
- vzdelanie v oblasti dopravy, logistiky alebo riadenia dodávateľského reťazca, je vítané, ale nie je povinné
- 3-4 roky skúseností s predajom v segmente dopravy
- znalosť miestneho trhu portfólia spoločnosti Air (& Ocean) je potrebná a očakáva sa
- výborné verbálne a písomné komunikačné schopnosti, spojené so silnými prezentačnými schopnosťami
- silné organizačné schopnosti a schopnosť riadenia času
- schopnosť riešiť praktické záležitosti a základné matematické / analytické problémy
- nepretržité miestne cestovanie do oblastí podnikania a na stránky klientov
- aktívny vodič (preukaz sk. B)
- Aktívna znalosť anglického jazyka

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4007210  Posting date: 8.2.2021  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac