Predajca

European Trading Company s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.Ponúkaný plat je 7,0€ hod/ plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne 1805 vinotéka -francúzske delikatesy v galérii CUBICON – Karlova Ves hľadáme príjemného a spoľahlivého Predajcu / Someliéra, pre ktorého je víno vášeň a životný štýl. Okrem vína u nás nájdeš francúzske delikatesy každého druhu (INSIGNY syry a výrobky, Polmard mäso, La Belle Chaurinne produkty a mnoho iného ) Ak sa nebojíš komunikovať a máš chuť sa rozvíjať, radi Ťa podporíme.

Tvojou náplňou práce bude:
- Starostlivosť o zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar a/alebo služby,
- Obsluhovať zákazníkov a zabezpečovať prezentáciu vybraného tovaru,
- Kontrolovať kvalitu a vzhľad predávaného tovaru,
- Mať znalosť o ponúkaných službách a produktoch,
- Práca s pokladňou a skladovým hospodárstvom v systéme Omega.

• Stabilné postavenie spoločnosti,
• možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu,
• motivačné a férové finančné ohodnotenie,
• ďalšie motivačné finančné zložky mzdy
• zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície,
• pracovné voľno v čase sviatkov,
• zľavy na produkty a služby spoločnosti,
-plus bonusy z predaja
• A mnohé iné.

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

KROS Omega - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predajca

Počet rokov praxe

1

Radi spravodlivo oceníme predošlé obchodnícke skúsenosti, znalosti v oblastí vín ako aj jazykovú vybavenosť a prehľad. Do predajne 1805 sa najlepšie hodí príjemný a proaktívny predajca s úprimným záujmom o zákazníka s cieľom poskytnúť mu čo najlepší servis a informácie a schopnosťou predávať.

Skupina European Trading Company je retailová spoločnosť, ktorá na Slovensku a v Čechách riadi sieť vlastných značiek a zároveň je vlastníkom licencií rôznych zahraničných značiek, spomenieme Primigi, Morgan, Cosmoparis, Yamamay, Durance, Inglot, Partyfiesta a iné.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4160538  Posting date: 13.9.2021  Basic salary component (gross): 7 EUR/hod.