PLC špecialista

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti komplexných riešení automatizácie hľadáme PLC programátora. Ak vidíte svoju realizáciu v:
• programovaní základných nastavení robotov pri komplexnom riešení automatizácie u klientov spoločnosti
• vývoji aplikačného softwaru pre priemyselné riadiace systémy (PLC, SCADA)
• oživovaní robotov do prevádzky...
... ste náš človek!

Ponúkame Vám:
• stabilnú prácu v prosperujúcej spoločnosti s dobrým menom
• práva v príjemnom kolektíve
• komplexné technické vybavenie
• možnosť realizovať sa a rásť
• ďalšie benefity vám budú prezentované na osobnom stretnutí

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na adresu [email protected]. Nenašli? Nevadí! Odporučte tento inzerát priateľom a známym.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť so zameraním na komplexné riešenia v oblasti automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné systémy v priemysle, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Mali by ste mať:
• aspoň 3 ročné skúsenosti v oblasti programovania robotov
• schopnosť programovať v Simatic Step 7, alebo iných programovacích jazykoch
• schopnosť celostne riešiť požiadavky zákazníka
• dobré analytické a na riešenie problému zamerané myslenie

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3256672  Posting date: 29.11.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou