Datawarehouse specialista

EUC Premium, s.ro.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

EUC Premium je poskytovatelem zdravotních služeb pro individuální klientelu i pro zaměstnavatele, kterým poskytujeme pracovnělékařskou péči.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DATAWAREHOUSE SPECIALISTA

Co bude tvým úkolem:

  • vytvářet objekty datového skladu - faktové tabulky a tabulky dimenzí - zpočátku v řádech desítek
  • vytvářet skripty pro načítání dat z primárních systémů do datového skladu a to buď formou procedur v SQL nebo s využitím nástroje MS Visual Studio (BI Builder)
  • spravovat datový sklad
  • posuzovat a kontrolovat data, zda jsou relevantní
  • opravovat chyby
  • připravovat ad hoc různé reporty a analýzy
  • spolupracovat na datově řízených projektech

Uvítáme návrh koncepce datového skladu.

Co bys měl mít:

  • zkušenosti s datovými sklady
  • zkušenosti s ETL
  • velmi dobrou znalost MS SQL - zakládání tabulek, pohledů, uložených procedur

Na oplátku ti můžeme nabídnout:

  • zaměstnání na HPP na plný úvazek
  • mladý a příjemný kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • adekvátní platové ohodnocení
  • zázemí v organizaci s dlouholetou praxí
  • možnost profesního růstu
  • stravenky, zvýhodněné ceny karty Multisport, zvýhodněné volání O2
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní zdravotní péči pro Tebe i Tvé blízké
  • občerstvení na pracovišti
  • nástup ihned, nebo dle dohody

Informace o náboru

ID: 3330361  Posting date: 8.3.2018  The job comes from another website or source.