How can we help you?

Obchodný zástupca pre Českú republiku

ETIS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac(základná mzda + osobné hodnotenie ) + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu, kolegu na pozíciu obchodný zástupca pre Českú republiku:
Náplň práce:
- vytvorenie si vlastného portfólia nových klientov, ich akvizícia na Českom trhu,
- následný servis zahrňujúci komunikáciu, odsúhlasenie podkladov, prípravu cenových ponúk,
- spracovanie objednávok a komunikácia s tým spojená,
- starostlivosť o zverených klientov,
- rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne,
- odborné poradenstvo klientovi,
- spoluúčasť na plnení obchodných plánov v predaji produktov a služieb,
- zodpovednosť za výsledky zvereného regiónu.

- flexibilný pracovný čas,
- odborné školenia a možnosti pre osobný rozvoj,
- narodeninový alebo meninový deň plateného voľna,
- služobné auto, mobilný telefón, PC.

Informácie o výberovom konaní

- CV posielať e-mailom na doleuvedenú adresu,
- záujemcovia o ponúkanú pozíciu budú kontaktovaní iba v prípade postúpenia do II. kola výberu a následne pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod, polygrafia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- orientácia na zákazníka,
- komunikačné a obchodné zručnosti v predaji ,
- profesionálne vystupovanie,
- flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť,
- ochota a chuť cestovať,
- skúsenosti s predajom produktov zákazkovej výroby vítané.

Základným predmetom podnikania ETIS Slovakia a.s., Bratislava je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hlohova 10
82107 Bratislava
ID: 4070027  Posting date: 27.4.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac