Pracovník skladu

Miesto práce
Gemerská Hôrka
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hod.480.00-480.00 EUR/MONTH

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho závodu v Gemerskej Hôrke hľadáme kolegov na pozíciu Pracovník skladu surovín (OP RMWH).

Hlavné úlohy a zodpovednosti
• Zodpovednosť za uspokojovanie potrieb - plynulé zásobovanie výrobných liniek v potrebnom čase, kvalite a množstve
• Zodpovednosť za presnú evidenciu a za kontrolu toku surovín k výrobným linkám a od výrobných liniek do skladu surovín
• Zodpovednosť za BOZP, manipuláciu so surovinami pri výdaji, vrátení a uskladnení surovín
• Zodpovednosť za stav pridelenej manipulačnej techniky (denná údržba, nahlasovanie porúch, ...)

Informácie o výberovom konaní

Doplňujúce informácie
Miesto výkonu práce je v našom závode v Gemerskej Hôrke (18 km od Rožňavy).
Základná hodinová mzda na tejto pozícii je minimálne 3,49 - 3,79 Eur + ostatné zložky a bonusy

Požadujeme
• Stredoškolské vzdelanie
• Platný preukaz vodiča VZ
• Skúsenosti s prácou v skladovom hospodárstve a práca s PC výhodou
• Zodpovedný prístup a samostatnosť pri plnení úloh
• Vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Kontakt

ID: 3640189  Posting date: 9.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 3 EUR/hod.480.00-480.00 EUR/MONTH