Kontrolór /Zástupca vedúceho kontrolingu

ESOX-PLAST s.r.o.

Miesto práce
Uhorská Ves
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200 Eur + variabilná zložky mzdy + výkonnostné odmeny. Výška mzdy sa môže meniť na základe skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného človeka so skúsenosťami z oblasti financií a kontrolingu, ktorý hľadá možnosť budúceho kariérneho rastu.
Zastupovanie a spolupráca s Vedúcim kontrolingu:
- Tvorba finančných plánov spoločnosti
- Zodpovednosť za nastavenie kontrolingových procesov v spoločnosti
- Participácia na kalkulácií výrobných nákladov počas vývojovej fázy
- Participácia na kalkulácií počas prechodu z fázy vývoja do sériovej výroby
- Kontrola podkladov
- Analýzy jednotlivých projektov a nákladov
- Vytváranie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných reportov
- Analýza ziskovosti jednotlivých projektov
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri tvorbe prognóz
- Správa pohľadávok, vrátane plánovania cash-flow s následným sledovaním úhrad,
- Zabezpečenie poradenstva v dokumentačnej oblasti (vo vzťahu k bankám, poisťovniam, leasingovým spoločnostiam a pod.)

- možnosť kariérneho rastu,
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- možnosť práce na home office,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- vstupy do bazénu,
- stravovacia karta

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis a sprievodný list na mailovu adresu [email protected] Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
Výberové konanie bude viac-kolové.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Znalosť a práca s databázami - Pokročilý
Znalosť účtovníctva - Základy
Znalosť systému Softip výhodou - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

výrobný kontroling, finančný manažér, bankár

Počet rokov praxe

3

• Analytické myslenie
• Manažérske zručnosti
• Prezentačné zručnosti
• Práca s databázami
• Flexibilita
• Drive, schopnosť meniť zabehnuté veci
• Inovatívnosť

ESOX-PLAST s.r.o. je úspešná slovenská rodinná výrobná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov. Zaoberáme sa návrhom a výrobou foriem, opravám, automatizáciám a sériovej výrobe technických plastových výliskov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4080533  Posting date: 13.7.2021  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac