Stavebný pracovník k rekonštrukcii chodníkov Malacky

ERIGOM SK, s.r.o.

Miesto práce
Dominika Skuteckého, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stavebných pracovníkov na pomocné práce pri rekonštrukcii chodníkov a parkovísk v Malackách. Jedná sa o pokládku obrubníkov a pokládku zámkovej dlažby.

Mzda je 7 Eur / hodina v čistom.

V prípade záujmu kontaktujte tel. č. 0944 563 609. Prosím, uprednostnite kontakt prostredníctvom e-mailu [email protected]
Jedná sa o prácu len do Vianoc.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

www.erigom.sk
Spoločnosť ERIGOM SK, s.r.o sa špecializuje na realizáciu inžinierskych sietí, cestných stavieb a vodohospodárskych stavieb. Samozrejmosťou je vysoká kvalita vykonávaných prác, ústretovosť k investorovi a komunikatívnosť medzi účastníkmi výstavby. Bohaté skúsenosti z doterajších prác pri riadení a realizácii výstavieb vodovodov, kanalizácii, plynovodov a vodohospodárskych objektov a cestných stavieb na úrovni Slovenska, Česka, Poľska, predurčujú kvalitné zázemie spoločnosti pre úspešné zvládnutie náročných stavebných celkov a projektov v oblasti inžinierskych stavieb. Zároveň spĺňame podmienky Slovenskej komory stavebných inžinierov pre spôsobilosť vykonávať činnosti stavbyvedúceho a stavebného dozoru pre inžinierske a pozemné stavby. Spoločnosť ERIGOM SK, s.r.o. je tiež vlastníkom certifikátu systému manažérstva STN EN ISO 9001:2015, systému environmentálneho manažérstva STN EN ISO 14 001:2015 a systému manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci OHSAS 18001:2015.
ID: 3756505  Posting date: 21.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 7 EUR/hod.1300