Stavbyvedúci

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Od 1 800 EUR/mesiac(od 1800 a viac v závislosti od schopností a skúseností kandidáta - mzda rozdelená na 70% základná zložka a 30% variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného stavbyvedúceho, ktorý sa nebojí vziať zodpovednosť do vlastných rúk.

Tvojou náplňou práce bude:

• zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe,
• prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom,
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu,
• realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite,
• podrobné vedenie stavebného denníka,
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu,
• kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality,
• príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce,
• priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov.

Odmenou ti bude:

• silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje,
• stabilná práca,
• služobné auto, notebook, mobil,
• parkovacie miesto v mieste práce,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• odmeny pri pracovných jubileách,
• možnosť osobného a profesionálneho rozvoja,
• firemné teambuildingy (spoločenské a športové akcie),
• firemný deň zdravia,
• možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu MultiSport,
• otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
• káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
• narodeninové a vianočné darčeky,

...a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Čo od teba očakávame? Okrem iného aj:

• odbornú spôsobilosť Stavbyvedúceho na pozemné stavby alebo stavbyvedúci na technické, technologické a energetické vybavenie-elektronické zariadenia,
• min. 5 rokov praxe,
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
• skúsenosti s prípravou harmonogramov a ich dodržiavaním,
• prax v plánovaní ľudských, materiálnych a technologických kapacít,
• prax s jednaním s dodávateľmi, vyjednávanie cien a podmienok,
• riadiace a organizačné schopnosti,
• samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, flexibilitu.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4109055  Posting date: 14.2.2022  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac