Vodič nákladného vozidla

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Korytovská 20, Lužianky
Termín nástupu
ihneď
od 880 € brutto (finálna úroveň brutto mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + príplatky v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na nákladné vozidlá
- vašou úlohou bude preprava tuhého komunálneho odpadu
- uskutočňovať dopravu odpadov podľa pokynov vedúceho strediska a priameho
nadriadeného
- dodržiavať všeobecne záväzné právne predpisy platné v oblasti dopravy
- zabezpečovať vysokú kvalitu obsluhy zákazníkov zamestnávateľa
- zabezpečuje sa zber tuhého komunálneho odpadu a druhotných surovín v Nitre a okolí
- drobné opravy a údržba na vozidle
- jedna zmena , začiatok pracovnej doby je od 06:00

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
-možnosť dlhodobej spolupráce
- príjemné pracovné prostredie

Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, zaradených do výberového konania za účelom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

- bezúhonnosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
- zodpovednosť, aktívny prístup k práci
- požadujeme vodičské oprávnenie sk. C + ostatné oprávnenia výhodou
- platnú lekársku prehliadku a psychotesty

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3780450  Posting date: 28.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 880 € brutto (finálna úroveň brutto mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) + príplatky v zmysle ZP