Vedúci technik správy objektu

ENGIE Services a.s. Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
minimálne 1300 EUR brutto (finálne podmienky budú dohodnuté po posúdení odborných skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého, odborne zdatného kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude najmä:
• organizácia práce a motivovanie pracovníkov údržby na zverenom objekte;
• operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek a stanovenie ich priorít;
• dohľad nad prevádzkyschopnosťou, pravidelnými preventívnymi kontrolami a údržbou strojov, zariadení, zdravotechniky, prevádzkovými poruchami a revíznymi závadami;
• vedenie záznamov o servisných zásahoch a havarijných stavoch;
• ostatné bežné činnosti súvisiace s prevádzkovou údržbou budov a TZB;
• koordináci dodávateľských firiem;
• denná komunikácia s klientom.

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, čas na seba aj na rodinu, ako aj na ich budúcnosť:

• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok na voľnočasové aktivity;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• bezplatné jazykového vzdelávanie;
• možnosť odborného vzdelávania a rozvoja doma i v zahraničí;
• športové a spoločenské aktivity.

Váš životopis spolu s krátkym motivačným listom nám zasielajte výhradne prostredníctvom webovej stránky spoločnosti www.engie.sk v časti Kariéra alebo portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pre úspešné zvládnutie každodenných požiadaviek a situácií by mal kandidát spĺňať väčšinu nasledovných kritérií:

• vedomosti a skúsenosti v oblasti TZB (vykurovanie, chladenie, vzduchotechnika);
• orientácia v technickej dokumentácii;
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti;
• silná orientácia na zákazníka;
• schopnosť samostatného rozhodovania;
• analytické a technické myslenie, schopnosť improvizácie, hospodárnosť;
• zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť, trpezlivosť.

ENGIE je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka pevné zázemie nielen svojim zamestnancom, ale i partnerom. Počas svojej 150-ročnej histórie sa stala lídrom v službách energetickej efektívnosti vo svete. Na Slovensku zamestnáva viac ako 750 zamestnancov a patria jej vedúce priečky nie len v komplexnej správe nehnuteľností, ale aj v oblasti súkromnej tepelnej energetiky.
ENGIE zavádza riešenia pre súkromný a verejný sektor s cieľom prispievať k efektívnejšiemu využívaniu energie s ohľadom na znižovanie dopadov na životné prostredie. Na všetky realizované procesy, ktoré súvisia s poskytovaním produktov a služieb sa vzťahuje politika ISM. Jej základom je trvalá orientácia na uspokojovanie potrieb a očakávaní zákazníkov a sústavné skvalitňovanie činnosti spoločnosti.
Naše služby pokrývajú celý životný cyklus nehnuteľností – od analýz a technických a energetických auditov, projektovania, inžinieringu, inštalácie technológií vykurovania, vzduchotechniky, chladenia, elektroinštalácie, dodávok a manažmentu energií až po komplexnú správu a prevádzku technológií a objektov, ako aj riešenia pre obnovu a renovácie nehnuteľností.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personal_2_Mark
E-mail: poslať životopis
ID: 3473902  Posting date: 21.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: minimálne 1300 EUR brutto (finálne podmienky budú dohodnuté po posúdení odborných skúseností kandidáta)