Operátor výrobných liniek

ELKOND HHK, a.s.

Miesto práce
Oravická 1874, 028 01 Trstená
Termín nástupu
máj, jún 2020
Mzdové podmienky (brutto)
720 - 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My v ELKONDe, v oravskej výrobnej firme hľadáme nových kolegov do nášho výrobného tímu.
Potrebujeme kolegu, ktorý rád nastavuje stroje, je manuálne zručný, chce sa učiť nové veci a ktorý nemá rád rutinnú prácu.
Ak ste sa našli v týchto riadkoch, neváhajte a pošlite svoj životopis čo najskôr!

Čomu sa venuje operátor na linke?
- samostatne pracuje na kabelárskych linkách
- práca a činnosti sú rôznorodé, nie sú rutinné
- pri pracovnej činnosti mu pomáha a prácu uľahčuje počítač
- môže navrhovať zlepšenia na zjednodušenie práce

NAŠE KÁBLE VEDÚ K VÁM!

Čo Vám ponúkame my?
- perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou
- zaškolenie skúsenými odborníkmi
- nástupnú mzdu od 720 € - 1050€ + príplatky nad rámec zákona, odmeny a bonusy
- garanciu rastu mzdy v závislosti od získanej odbornosti
- 5 týždňová dovolenka pre všetkých
- odmeny pri životných udalostiach, vernostné odmeny, príspevky na dopravu a ubytovanie
- ďalšie benefity (odborné vzdelávanie, schránka nápadov, čistiaci program)
- čisté pracovné prostredie a bezplatné OOPP
- športové firemné aktivity, lístky na hokejové zápasy, Mikuláš pre deti,
- zdravotný program (kúpeľná liečba, deň zdravia, protichrípkový balíček)

a ešte viac sa dozviete na pohovore s nami ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ELKOND HHK a.s. je dynamicky rozvíjajúca sa firma so zameraním na výrobu káblov. Naše produkty aktívne umiestňujeme na 10 trhoch v rámci Európy a radíme sa k najväčším výrobcom káblov na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3848786  Posting date: 22.4.2020  Basic salary component (gross): 720 EUR/mesiac