Senior Web dizajnér, Art Director

Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Miesto práce
Mikulášska 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového eliťáka. Ak máš chuť kresliť a vymýšľať unikátne projekty pre klientov ako sú napríklad O2, VUB, ZSE, Soitron alebo Panta Rhei, táto pracovná pozícia čaká na teba.

Do mailu nezabudni pridať tvoje aktuálne portfólio.

Náplňou tvojej práce bude:

• Vytváranie ideových a vizuálnych konceptov reklamných kampaní
• Kreatívna tvorba grafických návrhov pre užívateľské rozhranie web stránok a aplikácií
• Návrh a výroba interaktívnych užívateľských rozhraní s dôrazom na UX

Elite je široko ďaleko známy benefitmi ako:

- Najparádnejšie tímbuildingové akcie (pozri náš FB www.facebook.com/elite.solutions)
- Pár dní dovolenky naviac (vždy po takejto akcii sme trochu out :P)
- Spoločné raňajky, futbal, posilňovňa a bar priamo v našich priestoroch
- Parkovanie zadarmo u nás priamo v centre mesta
- Krásny výhľad na celé mesto

Ale ponúkame ti hlavne skutočnú hodnotu v podobe:

- Širokého spektra zaujímavých projektov, od kreatívnych riešení pre lokálnych klientov až po veľké projekty pre nadnárodné spoločnosti
- Príjemný tím s ktorým sa dobre spolupracuje, ale aj zabáva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý

Skúsenosti s tvorbou web grafiky podmienkou. Znalosť UX, internetových aplikácií, orientácia na marketing a kreatívna tvorba výhodou.

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1358569  Posting date: 10.1.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou