Hľadáme pekára do rodinnej pekárne v Bratislave. Mzda 1000€. Nie je potrebná prax len chuť pracovať. Nástup ihneď.(Práca pre ženy aj mužov)

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie pekárenských prác (miesenie, potieranie, posýpanie, pečenie)
- meranie a váženie používaných ingrediencií a sledovanie stavu zásob
- dodržiavanie stanovených postupov výroby pekárskych výrobkov
- kontrola výrobkov a dodržiavanie správnych postupov
- obsluhovanie a základná údržba pekárskych strojov a zariadení
- práca v nepretržitej prevádzke
- práca vhodnejšia pre mužov

- práca v malom podniku s dlhou pekárenskou tradíciou
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

email: [email protected]
tel.: 0915 886 923

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- skúsenosti s prácou v pekárni – výhodou, nie podmienkou
- flexibilita
- ochota pracovať na 16 hodinové zmeny, 3 krát do týždňa
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- podmienkou vlastniť zdravotný preukaz

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3104824  Posting date: 16.6.2017  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1000€