13 € na hodinu! Hľadáme autoelektrikárov a automechanikov s praxou. Nástup ihneď !

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravovať a odstraňovať chyby a nedostatky na novo vyrobených vozidlách
- opravovať vymeniteľné diely
- jedná sa o kumulatívnu funkciu

- zaujímavé finančné ohodnotenie (zaplatíme Vám toľko koľko si zapýtate)
- možnosť pracovať na pracovnú zmluvu, alebo na živnosť
- ubytovanie zdarma
- ponúkaná práca je len na 3 mesiace

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Ing. Dušan Lauro
[email protected]
+421 907 783 023

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- vyučený v odbore
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- elektrická vyhláška §21 výhodou (pre autoelektrikárov)
- vodičské oprávnenie skupiny B
- spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy, ochota pracovat na 3 zmeny

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2756111  Posting date: 7.10.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 13€/hod.