Nová pracovná ponuka! Vstupná / výstupná kontrola kvality dielov – Námestovo – 4€/hod.

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda 4,00 € /hod. / Živnosť 5,80 € /hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá vizuálna kontrola automobilových dielov, manipulácia a ich balenie
- práca vhodná pre ženy aj mužov
- práca vhodná aj pre študentov popri škole
- práca na 3 zmeny
- práca v stoji

- dochádzkový BONUS 30 €
- nadštandardné príplatky za nadčasy
-príplatky za zmennosť
- komplexná starostlivosť koordinátora
- stabilný príjem
- istota dlhodobého zamestnania
- práca v užšom kolektíve

Benefitný program:
- SIM karta od mobilného operátora – nekonečné volanie a sms do všetkých sietí a dáta v objeme 1000MB
- ZADARMO od 1.mesiaca
- zvýhodnené úrazové poistenie od 2,80EUR/mesiac
- peniaze navyše! (za aktívny nábor – „priveď svojho známeho“)
- možnosť kariérneho rastu
- odmena za prácu každý týždeň! (možnosť týždenných záloh)
- zákaznícke centrum
- prekvapenie!

Informácie o výberovom konaní

Kontakt::
Zdenka Blažeková
+421 918 341 945
email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na
pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia :
14 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v
Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo
výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími
kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 4 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej
práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s
veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav, manuálna zručnosť, zodpovednosť, chuť pracovať
- predošlé pracovné skúsenosti nevyžadujeme

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3491251  Posting date: 30.1.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: Dohoda 4,00 € /hod. / Živnosť 5,80 € /hod.