Asistent/ka marketingového oddelenia/dlhodobá stáž pre študenta VŠ

eD system a.s., organizačná zložka Slovensko

Prievozská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
5,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výpomoc pre naše marketingové oddelenie na brigádu alebo vysokoškolskú stáž. Ak si študentom vysokej školy v 2. alebo 3. ročníku a chceš rozvíjať svoje administratívne a marketingové znalosti počas dlhodobej brigády v eD´čku? Neváhaj nám poslať tvoj životopis!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
* aktívna administratívna podpora pre marketingové oddelenie (spracovanie pošty, vyhodnotenie kampaní, príprava darčekov, ai.)
* príprava a spracovanie marketingových podkladov
* pomoc pri príprave a realizácií eventov
* telefonická komunikácia so zákazníkmi
* preklad z českého jazyka do slovenského
* spolupráca s ostatnými oddeleniami
* občas bude potrebné, aby si nám zaskočil(a) pre poukážky, kúpil(a) zakladače, urobil(a) poriadok v spisoch, alebo niečo skopírovala
* spolupráca na vyhodnocovaní marketingových akcií

Študentom tohto programu ponúkame nasledovné:
* dlhodobá spolupráca
* priateľské a zároveň dynamické pracovné prostredie
* práca plná podnetov k osobnému i profesionálnemu rastu
* možnosť práce HO

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected] .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

* študent vysokej školy, denná forma štúdia
* entuziastický a pozitívny prístup
* záujem pracovať počas celého roka - dlhodobá spolupráca
* časová dostupnosť
* komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
* schopnosť pracovať rýchlo, efektívne a kreatívne

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 500 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Lenovo, IBM, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 135 000 produktov.
ID: 3655017  Posting date: 25.5.2022  Basic salary component (gross): 5,6 EUR/hod.