Chemický laborant/ka

ECOLAB s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu u zákazníka vo Volkswagene hľadáme nového kolegu/kolegyňu na oddelenie lakovňe, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- meranie pH, vodivosti rôznych vzoriek
- titračné stanovovanie celkovej a volnej alkality
- príprava vzoriek na rôzne analýzy
- stanovovanie parametrov odpadových vôd z neutralizačných staníc
- kráterové skúšky materiálov
- evidencia výsledkov do predpísanych tlačív
- strostlivost o zverene prístroje (kalibracie)
- práca je na dve zmeny (ranná a poobedná)

- Fixný 13.plat
- 5 dní dovolenky nad rámec zákonného limitu
- príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemický laborant (prevádzkový chemik, farmaceutický laborant )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Work - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta požadujeme:
minimálne 2 ročnú prax v chemickom laboratóriu, prípadne v teréne s analyzovaním chemicko-biologických parametrov v prostredí výrobného závodu,
ochota učiť sa nové veci, analytické myslenie, zodpovednosť, pracovitosť, tímový hráč, ochota pracovať na 2 zmeny

nákup, predaj čistiacich a dezinfekčných prostriedkov
ID: 4208137  Posting date: 21.11.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac