Head of Business Controlling

ECCO Slovakia, a. s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP
nástupný plat 2100 € brutto s úpravou podľa odbornosti a rokov praxe + 6% ročný bonus + dovolenkový (175 €) a vianočný (od 120-400 €) bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

This job including responsibility for the department activities such as preparation of yearly budget and predictions, monthly budget follow up, analyses and check of costs, elaboration of presentations and business reports, final monthly reports for HQ, overhead costs, check of differences in prices, financial audit preparation, stock taking, calculations of provisions, comparison of consumption, prices etc.

Please send us your application form, CV in slovak and english language with the phone number for direct contact.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Any Economic University (Bratislava or Banská Bystrica) - Major : Financial, Business Controling. Any Financial Cources. Required Experience : Min. 3 years. English Speaking. Software : Excel, Word, SAP

ECCO Slovakia, a. s. v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 25 rokov. Spoločnosť ECCO bola založená ako rodinná firma v roku 1963 a patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti výroby obuvi. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3597642  Posting date: 11.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: nástupný plat 2100 € brutto s úpravou podľa odbornosti a rokov praxe + 6% ročný bonus + dovolenkový (175 €) a vianočný (od 120-400 €) bonus