Zamestnanec fyzickej ochrany - Lozorno

DUX s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
výhodné platobné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých strážnikov s platným preukazom odbornej spôsobilosti.
Preobjekt Lozorno. 12- hodinové zmeny , nepretržitá prevádzka.

Lozorno : výrobno-administratívny objekt , dobré finančné ohodnotenie, ubytovanie zdarma .

Info:
VO: p.Žilavá
Mobil : 0919183377
Mail : [email protected]

Posielaj te životopis priamo na uvedenú mail adresu.
Volať počas 7.00.hod

Poskytujeme práca na HPP - odvody do poisťovni , dobré finančné ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu , gastrolístky , dovolenka, ubytovanie hradíme vo 100%

Požadujeme platný preukaz odbornej spôsobilosti ( SBS ) , čistý odpis z registra trestov , spoľahlivosť , dobrý zdravotný stav . Plat dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť , schopnosť organizovať a riadiť prácu , schopnosť osvojovať si nové postupy.
Presnosť a precíznosť , odolnosť voči psychickej záťaži.
Efektívne rozhodovacie a organizačné schopnosti.

Osobne vám podám informácie od 07:00- hod počas pracovného dňa .

MOBIL : 0919183377

Spoločnosť DUX s.r.o. je súkromná bezpečnostná služba, ktorá zabezpečuje ochranu majetku a osôb na území Slovenskej republiky od roku 1998. Je držiteľom licencie na prevádzkovanie - strážnej služby, detektívnej služby, odbornej prípravy a poradenstva.
ID: 2843536  Posting date: 20.3.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: výhodné platobné podmienky