Business representative (ERP systems)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v oblasti ERP systémov hľadáme Obchodného zástupcu pre Maďarský trh.
Vašou úlohou bude:
- príprava akvizície nových zákazníkov v maďarskej republike,
- predaj klientovho ERP systému na maďarskom trhu,
- podpora a asistencia tímu vývoja finančného účtovníctva,

V rámci zaškolenia sa požaduje od uchádzača cestovanie po celom území Slovenska a Maďarska a znalosť v oblasti ERP systémov.

Ponúkame:
- Atraktívne finančné ohodnotenie a veľmi dobré bonusové finančné ohodnotenie
- Stabilné pracovné prostredie v menšom pracovnom kolektíve
- Možnosť pravidelného vzdelávania a kariérneho rastu

- teambuildingové akcie
- služobné auto
- mobil, notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je medzinárodná softwarová spoločnosť zaoberajúca sa vývojom ERP riešení, ktorá pôsobí na trhu viac ako 25 rokov hlavne na európskych a ázijských trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť rýchlo sa učiť a napredovať
- príjemné osobné vystupovanie,
- znalosť maďarského jazyka podmienkou
- Znalosť anglického jazyka benefitom
- skúsenosti na podobnej pozícii sú veľkou výhodou
- cieľavedomosť
- požadovaná znalosť v oblasti finančného účtovníctva v SR,

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4182899  Posting date: 10.1.2022  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac