AP účtovník/čka s maďarčinou/ alebo nemčinou

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava I
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacVýška finálnej ponuky bude závisieť od skúseností a kvalifikácie uchádzača/čky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta hľadáme AP účtovníka/čku s maďarčinou do teamu AP (account payables).
AP oddelenie spracováva agendu došlých faktúr pre zahraničnú pobočku spoločnosti.
Tvojou úlohou bude:
• Príprava a spracovanie podkladov pre zaúčtovanie
• Formálna kontrola dokladov
• Účtovanie prijatých faktúr / dobropisov / ťarchopisov (okrem dlhodobého majetku)
• Účtovanie a kontrola agendy poistných udalostí, mesačné spracovávanie stavu zúčtovaných a zaplatených poistných udalostí
• Zakladanie a správa účtov dodávateľov
• Odsúhlasovanie neuhradených záväzkov s dodávateľmi
• Mesačné čistenie a inventarizácia pridelených účtov
• Účtovanie rezerv a nevyfakturovaných dodávok
• Kontrola úplnosti archivácie dokladov
• Aktivity súvisiace s mesačnou / ročnou uzávierkou
• Dodržiavanie interných procesov
• Spracovávanie štatistických a iných zákonom stanovených výkazov
• Vykonávanie úloh podľa pokynov a potreby nadriadeného v rámci pracovného zaradenia

- sick days
- home office
- príspevky do 3. piliera
- rozšírený pitný režim
- ovocie v kuchynkách
- špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
- školenia
- teambuildingy
- zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná, stabilná spoločnosť, ktorá poskytuje kompletný servis týkajúci sa lízingu vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

AP účtovník/čka
Je potrebné ovládať maďarský alebo nemecký jazyk aspoň na úrovni B2, plus angličtinu aspoň na úrovni B1

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3897492  Posting date: 25.3.2020  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac