Obchodný manažér pre akceptačnú sieť

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie + zložky za uzatvorenie zmlúv s prevádzkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníkov pôsobiacich v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji.

Hlavnou náplňou je:
Uzatváranie zmlúv s prevádzkami na akceptáciu všetkých produktov spoločnosti.
Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.
Udržiavanie kontaktov a vzťahov so súčasnými a novými prevádzkami akceptujúcimi produkty spoločnosti.
Samostatné vedenie obchodných rokovaní.
Príprava, uzatváranie zmlúv s prevádzkami, vypracúvanie ponúk.

Služobný telefón, služobné auto, notebook.
Kompletné zaškolenie.
Zázemie silnej spoločnosti s významným postavením na
trhu, zaujímavé platové ohodnotenie závislé na výkone.

Životopis zasielajte e-mailom na kontaktnú adresu.Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Na pohovor budú pozvaní len vybraní záujemcovia.Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie, pozitívny prístup, komunikačná zručnosť, vyjednávacie schopnosti, organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, entuziazmus.

Fpoho prináša firmám a ich zamestnancom celý svet zamestnaneckých benefitov a výhod. Tvoríme produkty, služby a prinášame riešenia, ktoré pomáhajú byť fpoho. U nás veríme, že budúcnosť každej úspešnej spoločnosti je postavená na kvalite a spokojnosti zamestnancov. O kvalitu sa stará vzdelávanie a spolupráca dobrého tímu, o spokojnosť, pohodu a odmeňovanie sa stará naše „fpoho“. Aj Ty môžeš byť súčasťou nášho sveta a meniť svet zamestnancov k lepšiemu.

Spoločnosť "fpoho" (bývalá DOXX Stravné lístky) je súčasťou skupiny FSM Group, v minulosti Skupina DOXX. Firmy skupiny FSM Group tvoria dynamické a moderné zoskupenie firiem.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3618817  Posting date: 22.11.2022  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac