Čašník

DOUBLE RED Design s.r.o.

Miesto práce
Rohozná, Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského kolektívu hľadáme usmievavých a komunikatívnych kolegov, ktorých baví práca.
Čo očakávame
• Víta a usádza hostí
• Zabezpečuje prestieranie stolov a debarasovanie použitého riadu
• Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
• Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie. Zabezpečovanie presného účtovania a evidencie tržieb cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu
• Zabezpečuje a vykonáva servírovanie a obsluhu s ohľadom na maximálny komfort hosťa
• Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
• Podáva kvalifikované informácie o ponúkanom sortimente jedál a nápojov
• informuje priameho nadriadeného o (ne)spokojnosti a špeciálnych požiadavkách hostí
• Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne
• podieľanie sa na príprave a realizácie eventov
• Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty

• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Možnosť zvýšenia platu, prémie.
• Možnosť kariérneho rastu
• Možnosť zamestnaneckého ubytovania
• Zamestnanecké zľavy na produkty DOUBLE RED

Sme štýlová reštaurácia Red Deer, ktorá sa nachádza priamo v srdci Horehronia - vstupnej brány do Nízkych Tatier (iba 5 km od centra mesta Brezno). S využitím kombinácie výhodnej polohy, kvalitných služieb, profesionálneho vybavenia, flexibilného riešenia priestorov, príjemnej atmosféry, priateľského a ochotného personálu je úžasným a inšpiratívnym miestom na prácu aj oddych.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Určite si u nás šplhneš, ak:
• Pozitívny vzťah ku práci
• Komunikačné zručnosti
• Príjemné vystupovanie.
• Si plný nápadov
• Si spoľahlivý ,precízny, iniciatívny a máš chuť sa učiť nové veci
• Máš skúsenosti na takejto pozícii
• Vzdelanie v obore

DOUBLE RED ťa osloví jedinečným štýlom, ktorý sa stal populárny vo svete streetstylu,crossfitu a bojových umení. Odráža potreby a imidž ľudí žijúcich naplno a je súčasťou vašich každodenných outfitov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3972476  Posting date: 23.9.2020  Basic salary component (gross): 4 EUR/hod.