Project Officer

Dotykačka ČR s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Otevíráme pobočku na Slovensku a stavíme nový tým! Chceš být u toho?
Jestli Tě baví komunikovat, organizovat a popostrkovat věci kupředu tak aby byly hotové, možná hledáme právě Tebe!
Co Tě na pozici čeká?

  • Podpora týmu a manažerů,
  • interní procesy – spolupráce při nastavování a optimalizace interních procesů,
  • HR – spolupráce se mzdovou účetní, administrativa spojená se zaměstnanci (BOZP, služební cesty, nástupy, výstupy,..)
  • Finance/ Administrativa – zodpovědnost za pokladnu, kontrola fakturací,
  • MRK - spolupráce s marketingovým oddělením,
  • SAL - podpora obchodu,
  • odpovědnost za chod pobočky po provozní i administrativní stránce, komunikace s dodavateli, jednání se správou budovy,..)
  • řešení ad-hoc úkolů,
  • spolupráce s kolegy v ČR a PL.

Co Ti nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou v menším týmu,
  • důvěru a prostor pro seberealizaci,
  • možnost dalšího růstu,
  • příležitost být při budování značky na Slovensku.

Kdo jsi Ty?

  • Nadšenec, který má rád věci „ve svých rukou“,
  • brilantní organizátor s výbornými komunikačními dovednostmi,
  • člověk, na kterého je spoleh,
  • je všímavý a není třeba ho neustále upozorňovat co je třeba,
  • s velmi dobrou znalostí angličtiny,
  • velmi dobře ovládající produkty MS office,
  • a celkově pozitivním vztahem k moderním technologiím.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4187531  Posting date: 21.10.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 200 EUR/měsíc