Hľadáme na TPP na rozvoz pizze; e-bike / skúter / vlastné auto - mesačne do 900 - 1000€ v čistom vrátane prepitného

Domino's Pizza

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
4,50€/hod.(brutto) + príspevok na PHM a auto cca. 1,20 – 1,60€/hod (nedaní sa) + prepitné cca. 1,50 - 2,00€/hod. + stravné lístky 3,60€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino's Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu hľadá posily do svojich prevádzok v Bratislave. Stačí ti len chuť učiť sa a my ťa všetko naučíme.
Nepremeškaj príležitosť stať sa súčasťou svetovej značky zameranej na rýchlu donášku pizze v Bratislave. Tešíme sa práve na teba!

Tvojou náplňou práce bude:
• jazda na skútri (zaučíme ťa, ak to bude potrebné)
• jazda na e-biku (elektrobicykel)
• doručenie pizze priamo k dverám zákazníka
• komunikácia so zákazníkmi (aj na prevádzke)
• prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
• aktívna výpomoc na prevádzke ako je čistenie a upratovanie

-- mzda cez týždeň 4,16 €/hod. (brutto)
- mzda v sobotu 4,65 €/hod. (brutto)
- mzda v nedeľu 5,40 €/hod. (brutto)
- mzda cez sviatok cca. 7,40 €/hod. (brutto)
- nočný príplatok (po 22:00) 0,90 €/hod. (brutto)
- príspevok na PHM a amortizáciu vozidla cca. 1,20 – 1,60€/hod (nedaní sa)

- Základná zložka mzdy je 3 €/odpracovanú hodinu (brutto)
- Príspevok na udržiavanie uniformy je 0,90€/odpracovanú hodinu (nedaní sa)
- Príspevok na stravný lístok cez týždeň 0,26€/hod. hodinu (nedaní sa)
- Príplatok za sviatok – cca. 3,50€/hod. (brutto)
- Príplatok za sobotu - 0,75€ / hod. (brutto)
- Príplatok za nedeľu - 1,50€ / hod. (brutto)
- Štandardné prepitné v prepočte 200 - 350€ mesačne.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• príjemné a ústretové vystupovanie
• prozákaznícke myslenie
• schopnosť dobre sa orientovať v neznámom
teréne a schopnosť dobre čítať z mapy
• schopnosť tímovej práce
• ochota k fyzickej práci
• ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky

Spoločnosť APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie Domino's Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino's Pizza má vyše 16 000 prevádzok vo viac ako 90 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. má otvorené 4 prevádzky na Slovensku a hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3520036  Posting date: 7.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 4,50€/hod.(brutto) + príspevok na PHM a auto cca. 1,20 – 1,60€/hod (nedaní sa) + prepitné cca. 1,50 - 2,00€/hod. + stravné lístky 3,60€/deň