.NET developer

DOKUMENTA, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vývojárskeho tímu hľadáme šikovných .NET developerov, ktorých programovanie baví a radi sa neustále učia , zdokonaľujú a sledujú nové trendy.
Ponúkame možnosť pracovať na rôznych projektoch (desktopové aplikácie, serverové riešenia, webové aplikácie) a to nie len ako obyčajný kóder, ale ako vývojár, ktorý sa zapojí do projektu so svojimi znalosťami a nápadmi už vo fáze návrhu a analýzy.

Zaujímavá a nejednotvárna práca na rôznych projektoch.
• Príležitosť ďalšieho odborneho rastu, školenia a kurzy.
• Žiadne zbytočné meetingy
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť práce Home office (v rámci dohody)
• Team buildings

Požiadavky na zamestnanca

• Skúsenosť s platformou C#/.NET
• Skúsenosti s niektorými z technológií ASP.NET MVC, WebAPI, WCF, EntityFramework sú výhodou
• OOP a znalosť aspoň základných návrhových vzorov
• Pokročilá znalosť SQL (predovšetkým MS SQL výhodou)

Spoločnosť sa zaoberá vývojom a implementáciou softvérových riešení pre správu a riadenie dokumentov a ich obehu v spoločnosti, riešení pre elektronickú fakturáciu, prenos elektronických dát a dokumentov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3944461  Posting date: 8.9.2020  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac