Montér/Zámočník - Holandsko (mzda od 3000-3200Eur/v čistom/mesiac)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Amsterdam, Holandsko
Termín nástupu
22.5.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3000-3200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených Montérov/Zámočníkov na prácu do Amsterdamu ( Holandsko). Ponúkame 4-5-týždňový projekt na hlavný pracovný pomer (holandská pracovná zmluva).
Vyžadujú sa skúsenosti s montážami a demontážami strojových častí, zamočnícke a mechanické skúsenosti, jedná sa o prácu počas odstávky spaľovne odpadov.
Pracovná náplň:
– montáže a demontáže rôznych strojových častí, hydraulických častí, nutné sú skúsenosti s výrobou rôznych konštrukcií z ocelových profilov a plechov, jednoduché zváranie a heftovanie, vŕtanie, rezanie, brúsenie, práca s technickou dokumentáciou.

- mzda je od 3260 Eur v čistom/mesačne
- pracovný úväzok: 10 hodín denne, 6 dní v týždni (1hod prestávka)
- možnosť pracovať nadčasy platené extra +50% (týždeň, sobota), +100% (nedeľa, sviatky) +25% nočné zmeny
- po splnení určitých podmienok možte získať bonus 200€
- práca na hlavný pracovný pomer
- ubytovanie zabezpečené zadarmo
- pomoc so všetkými registráciami

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom na [email protected]:
* Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku
* Fotografiu tváre
* Certifikáty
* Výučný list, maturitné vysvedčenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Dlhodobý a spoľahlivý klient.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- vyučenie v odbore (technické alebo strojárske vzdelanie)
- prax v obore min. 2-3 roky
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- možnosť ihneď vycestovať
- dobrý zdravotný stav (fyzicky náročná práca)
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita
- VCA certifikát veľkou výhodou
- vlastné auto k dispozícii (výhodou)

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3392871  Posting date: 17.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 3000-3200€