Recepčná v IT spoločnosti (brigáda pre študentky VŠ)

DIMANO, a. s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 €/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu recepčných hľadáme milú a komunikatívnu študentku denného štúdia VŠ, ktorá by mala na starosti:
- preberanie a evidenciu pošty
- prepájanie telefonátov
- prijímanie návštev spoločnosti
- drobné administratívne práce (viazanie materiálov, rezanie vizitiek a pod.)
- podmienkou je možnosť pracovať v tomto semestri v pondelky od 7:00 - 18:00

- nenáročná práca v príjemnom kolektíve
- možnosť dlhodobej brigády počas semestra
- možnosť naplánovať si smeny podľa rozvrhu

Dovoľujeme si upozorniť uchádzačov, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splnia stanovené podmienky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- študentka denného štúdia VŠ
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- záujem o dlhodobú prácu

Sme stredne veľká znalostná spoločnosť v oblasti IT s takmer rodinnou atmosférou a zmyslom pre ľudský prístup k povinnostiam a zodpovednosti voči kolegom. Zameriavame sa na vývoj vlastnej digitálnej platformy NUNTIO a dodávanie aplikačných riešení vybudovaných na tejto digitálnej platforme. Už viac ako 30 rokov sa venujeme správe a riadeniu biznis informácií, procesov a dokumentov. Prinášame konzultačné služby, produkty vlastného vývoja (Java, ASP.NET) a dodávku a servis bankových zariadení. Našim cieľom je dodávať moderné udržateľné riešenia pre zákazníka a formovať angažovanú udržateľnú firmu pre nás. Sme kolektív normálnych ľudí. Vyznáme sa vo svojom odbore, máme rodiny a záľuby. Zodpovedne sa staviame k práci, ku kolegom a okolitému prostrediu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 862695  Posting date: 2.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 3,50 €/hodina