Programátor PHP

DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Röntgenova 26, Petržalka, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac1600 + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do dobre fungujúceho tímu. Ponúkame prácu v mladom a dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí.
Základné technológie s ktorými pracujeme sú Laravel na backende a VueJS a Tailwind na frontende.

Jedná sa o prácu na dobu určitú, zastupovanie počas dlhodobej PN.

Náplňou práce je:
• programovanie nových PHP/MySQL aplikácii na základe funkčných požiadaviek firmy
• úprava a údržba existujúceho PHP kódu
• aktualizácia zmien a funkcionalít v php kóde podľa potrieb firmy
• tvorba API rozhrania
• spolupráca pri návrhu užívateľských funkcionalít
• spolupráca a konzultácia s oddeleniami pri vývoji webových funkcionalít
• práca s MySQL databázou na developerskej úrovni
• testovanie existujúceho kódu

Ak spĺňaš uvedené požiadavky radi Ťa pozveme na pohovor.

Flexibilný pracovný čas
Motivačné platové ohodnotenie
Pravidelné vzdelávanie
Zľavy na vlastné produkty
Práca z domu

Informácie o výberovom konaní

Oslovujeme len vybraných uchádzačov.
Pracovný pohovor bude online.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT tech

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

• dobré komunikačné znalosti, tímový hráč
• znalosť PHP
• znalosť SQL
• orientácia vo webových technológiách, znalosť HTML, XML, CSS, JQuery
• analytické myslenie, zodpovedný a aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
• znalosť frameworkov Bootstrap, Nete, Laravel

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. (ďalej len DIGI) poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006, súčasťou skupiny Slovak Telekom sa spoločnosť stala v septembri 2013.
DIGI sa počas svojej niekoľkoročnej existencie začlenila medzi operátorov s významným postavením na trhu. Filozofia a obchodná politika spoločnosti sú orientované na požiadavky zákazníkov, na skvalitňovanie služieb a rozširovanie ich možností. Pre služby, ktoré spoločnosť v rámci svojho portfólia ponúka, je charakteristická bezkonkurenčne výhodná cena, jednoduchá inštalácia, neobmedzená dostupnosť satelitného vysielania a špičková úroveň zvuku a obrazu. Vďaka týmto parametrom sa v súčasnosti satelitná služba DIGI TV zaraďuje k lídrom na trhu DTH (Direct to Home).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4020240  Posting date: 13.1.2021  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac