Denná upratovačka / upratovač

Dexterity s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 750eur brutto /mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú a pracovitú upratovačku/upratovača na výkon denného upratovania v priestoroch nášho zákazníka.

Náplňou práce je
- upratovanie kancelárskych priestorov, sociálnych zariadení, zamestnaneckých kuchyniek, spoločných priestorov,
- vykonávanie upratovacích a čistiacich služieb(kuchynky, sociálne zariadenia, zasadačky) denná služba na plný pracovný úväzok
- čistenie stolov v zasadacích miestnostiach
- dopĺňanie spotrebného materiálu v kuchynkách ( kávy,čaje) a dopĺňanie hygienických potrieb na sociálnych zariadeniach
- utieranie prachu, leštenie nábytku
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení
- dodržovanie pokynov manažéra

Pracovná doba je od 08.30 – 17.00 hod, pondelok - piatok, vrátane obednej pauzy.

Stravné lístky 5 eur / deň
2 sady pracovného oblečenia
40 eur / mesiac preplatené náklady na čistiareň
Možnosť zvýšenia príjmu cez nadčasy

Informácie o výberovom konaní

Podmienky k uzatvoreniu pracovného pomeru:
- Výpis z registra trestov
- Kontakt na posledného zamestnávateľa

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Vašu žiadosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého, dochvíľneho, pedantného človeka s perfektnými pracovnými návykmi.
Požadujeme perfektný výkon, príjemné vystupovanie a flexibilitu.

Konzultačná a obchodná spoločnosť, zameranie na Business consulting, Data privacy, Cyber security,
ID: 3598190  Posting date: 11.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 750eur brutto /mesiac