DEUTSCHE TELEKOM
SERVICES EUROPE SLOVAKIA

Junior agent nákupu s gréčtinou

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 029 EUR btto

Informácie
O pracovnom mieste

Do gréckeho tímu na oddelení nákupu hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- schvaľovať nákupné požiadavky v SAPe
- komunikácia s dodávateľmi s cieľom dodať objednávku včas a v požadovanej kvalite
- dohliadnuť na dodržiavanie interných postupov a predpisov
- riešenie prípadných komplikácií v súvislosti s nákupom
- prípadné vyjednávanie s dodávateľmi, spolupráca na cenotvorbe
- komunikácia v gréckom jazyku na dennej báze

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1029 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Čo od kandidáta
očakávame

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia alebo vysoká škola s ekonomickým zameraním

Jazykové znalosti

Grécky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

• Znalosť procesov a postupov v oblasti účtovníctva a prax je výhodou
• Aktívna znalosť gréckeho jazyka
• Ochota učiť sa
• Skúsenosť s prácou v systéme SAP je výhodou
• Silný zmysel pre zodpovednosť
• Spoľahlivosť a flexibilita
• Prozákaznícky prístup
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti
ID: 3466728  Posting date: 9.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 029 EUR btto